Eskişehir Komple Banyo Tadilatı Yapan Firmalar 2023 Fiyatları

Banyonuz eskimiş ya da hasar görmüşse, ek depolama alanı ya da güvenlik özelliklerine ihtiyaç duyuyorsa, SYM Tasarım, size ihtiyacınız olan eksiksiz banyo tadilatını gerçekleştiriyor.  Eskişehir komple banyo tadilatı sürecimiz; eski malzemeleri ortadan kaldırmak ve onları çok renkli renk ve stillerde güzel seçeneklerle değiştirerek teslim etmektir.

Komple Banyo Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Banyonuzun yeniden şekillendirilmesi, stres yaratmamalıdır. Ekibimiz güzel olduğu kadar; güvenli, zahmetsiz ve sorunsuz tadilat yapmayı kolaylaştıran hizmetleriyle, profesyonel hizmet sunar.

Ekibimiz banyo yenileme işlemleri sırasında;

  • Zemin döşemeleri tamamen değiştirilerek banyonuzu daha geniş gösterecek bir zemin hazırlanır.
  • Tavan aydınlatmaları yanında banyonuzun daha işlevsel olması sağlanır.
  • Daha basit kurulum ve kusursuz görünüm için gerekli düzenlemeler yapılır.

Eskişehir komple banyo tadilatı; banyo tezgahından, duş bazalarına, küvetlerden musluk ve armatürlere kadar farklı çalışmaların bir arada yürütüldüğü işlemlerle gerçekleştirilir.

Bunun yanında banyo tadilatı süresi; banyonuzda neler yapmak istediğinize, nasıl bir değişiklik yaptırmak istediğinize göre de değişkendir. Bu yüzden banyonuzun ne kadarının yenilenmesi gerektiği, hangi değişikliklerin yapılması gerektiği; konusunda uzman ve deneyim sahibi olmuş ekibimiz tarafından incelemeler yapılarak, tadilat süresi belirlenir.

En erken banyo tadilat süresi 7 gündür. Ancak isteklere bağlı olarak bu süre 15-20 günü de bulabilir. Farklı isteklerin bulunması durumunda bu süre biraz daha uzar.

Banyo Tadilatı Firmaları Nasıl Çalışır?

Banyo tadilatı firmaları; evinizi iyileştirme aşamasında, sizin en iyi müttefikinizdir. Çok az ev sahibi, her şeyi kendi başına yapacak, deneyim ya da yetenek sahibidir. Tadilat firmaları, ev tadilatınızı organize etmek ve başarılı şekilde tamamlamak için hizmet verir.

  • İlk olarak yapılacak işlemler bir plan içerisinde gerçekleştirilmesi için çalışmalar başlatılır.
  • Malzemeler, ne kadar ekip çalışacağı, yapılacak işlemlerin ne kadar maliyetli olacağı hesaplanır.
  • Ekibimiz tarafından banyo alanınız ölçüler ve hayalinizdeki banyoyu inşa etmek için, çözümler üretir.

Eskişehir ve çevresinde hizmet veren ev tadilatı firmamız; işin iyi planlanması ve düzgün şekilde ilerlemesi için, birçok farklı adımı izler. Eskişehir komple banyo tadilatı yaparken, tüm işlemlerin kanunlara uygun şekilde ilerlemesi için hizmet verir.

Tüm banyonuzun tadilatı işlemlerinizde ekibimiz; banyonuzu, evinize değer katacak şekilde tasarlanır. Özel eksiksiz banyo tadilatı sürecimiz, eski malzemelerin ve armatürlerin ortadan kaldırılmasıyla başlar ve en iyi renk ve stillerde tasarlanmış malzemelerle yenilenir.

Banyo Tadilatında Hangi Malzemeler Tercih Edilir?

Zeminden tavana kadar, tüm aydınlatma, armatürler, lavabo tekneleri, duşluklar ve daha fazlası için, en iyi seçenekler içinden tercihler yapılarak malzemeler kullanılır.

Komple banyo tadilatında;

  • Banyo duvarları için; kurulumu basit ve görünümü kusursuz olan malzemeler kullanılır.
  • Küflenmeye karşı dayanıklı, su sızdırmaz özelliği olan, yüksek performanslı duvar çerçeveleri kullanılır.
  • Küvet ya da duş çerçeveniz için, benzersiz tarzınızı gösterecek zemin malzemeleri tercih edilir.
  • Farklı stil ve boylarda, uzun ömürlü kullanım sağlayan, şık banyo tezgâhları tercih edilir.

Musluk ve armatürler, banyo aydınlatması ve diğer malzemeler de yine sınıfının en iyilerinden tercih edilerek, banyo tadilatı gerçekleştirilir.

Banyo Tadilatı Fiyatları Ne Kadar?

Bir evin en çok kullanılan bölümlerinden biri banyolardır. Bu yüzden düzenli bakıma ve ilerleyen zamanlarda banyo tadilatına ihtiyaç duyulur. Çoğunlukla banyo tadilatı için evin değerinin %5 ila %10’u arasında bir bütçe ayırmak gerekir.

Eskişehir komple banyo tadilatı fiyatları; banyonun büyüklüğüne, armatür sayısına, malzemelerin kalitesine göre değişir. Armatür ve döşemeler, ev tadilatı fiyatları içinde bütçenin %15’i oluştururken; boya işleri ortalama %5’ten daha azdır.

Fiyatları etkileyen faktörler arasında, ekibimizin harcadığı emek ve zaman da maliyetlere katıldığı için; banyo tadilatı fiyatlarımızı öğrenmek için, uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

S.S.S

Banyo tadilatı evin değerini ne kadar artırır?

Banyo tadilatları; evin yeniden satışa çıkmasında %60 ila %75 oranında fiyat artışına olanak tanır.

Banyo tuvaletlerinin yeri değiştirilebilir mi?

Banyo alanına göre; tuvaletin yeri yanlış yerdeyse ve normal şartlarda isteniyorsa, yeri değiştirmek mümkün olmakla birlikte oldukça zahmetli ve maliyetli bir iştir.

Banyo fayansları ne kadar sürede döşenir?

Banyo fayansları; banyo alanının ölçüsüne göre en az 2 haftalık bir sürede gerçekleştirilir.

Yorum Yapın

Call Now ButtonTeklif Alın