Eskişehir Komple Ev Tadilatı Yapan Firmalar 2023 Fiyatları

Ev yenileme basit bir iş gibi görünse de oldukça karmaşık işlemlerin yapıldığı bir süreci de beraberinde getirir. SYM Tasarım ile Eskişehir komple ev tadilatı yaptırarak, hayalinizdeki eve kavuşabilir ve yaşam alanınızı daha da güzel hale getirebilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı Nasıl Yapılır?

Yaşam alanları kullanılmaya başladığından itibaren yıpranmaya ve belli bir süre sonra bakımının yapılmasına ihtiyaç duyar. Evinizin tadilatına karar verdiğiniz andan itibaren, belli bir bütçenin oluşturulması ve önceliklerinizin belirlenmesi önemlidir.

Ev tadilatlarında çoğunlukla;

 • Alçı boya işleri
 • Dış cephe kaplama
 • Çatı tadilatı
 • Kapı tadilatı
 • Duvar örme gibi işlemler daha yaygındır.

Firmamız Eskişehir ve çevresinde tadilat ve komple tadilat hizmetlerini verirken, birçok farklı prosedürü yerine getirir.

Komple Ev Tadilatı Hangi Sırayla Gerçekleştirilir?

Eskişehir komple ev tadilatı için, belli bir uygulama sırasının takip edilmesi gerekir. Buna göre;

 • Kırım döküm işlerinin yapılması, duvar örme işleri gerçekleştirilir.
 • Elektrik ve su tesisat altyapıları çekilerek, kara sıva yapılır ve alçı sıva yapılması için, şap atılır.
 • Yer seramikleri, banyo dolaplarının montajı, mutfak ve banyo tezgahlarının montajı, kapıların takılması işlemleri gerçekleştirilir.
 • Anahtar priz montajı ve diğer montaj işlerinin yapılması ve boya işleriyle beraber, komple temizlik gerçekleştirilerek, tadilat işi tamamlanır.

Hazırlanacak tadilat iş planı ile tüm işlemler, tam sırasına göre ve profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Uzman tadilat ekiplerimiz sayesinde gerçekleştirilen ev tadilatında; tüm hizmetlerimiz kaliteli ve prosedüre uygun şekilde yapılır.

Komple Ev Tadilatı Firmaları Nasıl Seçilir?

Ev yenileme projelerinde tercih edilecek firmaların seçimi doğru şekilde yapılmalıdır. Evinizin hayalinizdeki gibi olması ve sürpriz masrafların çıkmaması için, doğru ekiplerle çalışan tadilat firmalarından yararlanılması gerekir.

Doğru ev tadilatı firmasını seçmek için;

 • Ev geliştirme hedeflerinizin belirlenmesi gerekir. Tam olarak ne istediğinizi bilmek, firma seçiminde önemlidir.
 • En iyi itibara sahip firmalar araştırılmalıdır. Referansları, yaptıkları işler incelenmeli ve sizin istediklerinizi yapıp yapamayacakları sorgulanmalıdır.
 • Firmanın sektörde geçirdiği zaman sorgulanmalıdır. Ne kadar süredir tadilat işi yaptıkları, olumlu ya da olumsuz yorumlara maruz kalıp kalmadıkları araştırılmalıdır.
 • Firmanın ürünlerinde sunulan garantinin olup olmadığına bakılır. Çoğu firma ömür boyu garanti verse de bir firmanın ömür boyu garantisi, 50 yılı aşkın süredir hizmet veren bir firmanın garantisiyle aynı olmayacaktır.

Tüm bunların yanında firmanın mali sorumluluk sigortası olup olmadığı, çalışmak istediğiniz firmanın gerçek bir firma mı yoksa taşeron firma mı olduğu incelenmelidir. Bunun yanında çalışanların sunduğu işin kalitesini artıracak; vinil dış cephe kaplaması, pencere değiştirme ve diğer ev işlerinde nasıl bir uzmanlığa sahip olduklarına bakılmalıdır.

Eskişehir komple ev tadilatı için firmamızın profesyonel ve kaliteli hizmetlerinden yararlanabilir, evinizin yenilenmesinde uzman ekiplerimizden gerekli tüm detayları alabilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar?

Bir evin tadilatı, çoğunlukla yeni bir ev inşa etmekten çok daha uygundur. İyileştirilen mutfak ve banyolara sahip yeni evler satın almak için yapılacak konut harcamaları, tipik olarak yeniden yapılanma harcamalarının üzerindedir.

Ev tadilatı pahalı olmakla birlikte; evinize yatırım yapmak, evinizi satışa çıkarma planları yaptığınızda size yüksek gelir getirecektir. Aynı zamanda evinizi daha keyifli ve yaşanabilir hale getirmek için tercih edeceğiniz komple ev tadilatı fiyatları da gerçekleştirilecek işlemlere göre değişkenlik gösterir.

Ev yenileme maliyetleri; yapısal ya da mekanik onarımlar, evin metrekaresi, altta yatan sorunların çözümlenmesi, en uygun ve kaliteli malzemelerin seçimine göre de değişkenlik gösterir.

Eskişehir komple ev tadilatı yaptırmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için; firmamızın uzman ekibiyle görüşerek, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

S.S.S

Anahtar teslim tadilat nedir?

Anahtar teslim tadilat; tüm ev bölümlerinin plana uygun şekilde yenilenmesidir.

Keşif ücreti alınıyor mu?

Komple tadilat hizmetlerimizde keşif ücreti yoktur.

Yapılan işlerde garanti veriliyor mu?
“]

Firmamız tadilat işlerine başlamadan önce, sözleşme yaparak, tüm işlerin garantisini mevcut sözleşme içinde sunar.

Yorum Yapın

Call Now ButtonTeklif Alın