Çok sevilen kat planı ve tasarım aracımız ile evinize /iş yerinize henüz bir işlem uygulamadan, nasıl bir görünüm elde edeceğini gösteriyoruz.

2010 yılından beri çok şey başardık. 

Kilit müşterilerimiz kişiselden profesyonel iş alanlarına kadar herkesten oluşmaktadır. Profesyonel müşterilerimiz inşaat şirketleri, kuaförler, bankalar, mağazalar, emlakçılar, değerleme uzmanları, fotoğrafçılar, iç mimarlar ve “tasarım” odaklı diğer müşterilere kadar uzanmaktadır.

Uzun bir süredir, SMY Tasarım adı, kişisel ve profesyonel tüm isteklerinizi karşılamak için gelişiyor.

Firmamız, Eskişehir ve civar il/ilçelerde piyasadaki hem en iyi hizmeti hem de en iyi tasarım aracını oluşturmaya odaklandığımızı vurguluyor. Artık başlamak için iki yolunuz var.

Bizi arayın…

Ya da

Lütfen yazın…

Ev Geliştirme Uzmanı

İç tasarım, mülk sahiplerinin, odanın duvarlarının, zeminlerinin ve daha fazlasının şekilleri de dahil olmak üzere, bina içinde işlevsel bir oda yaratmalarına yardımcı olacak davranışları anlama bilimidir.

Profesyonel iç mimar, mimariyi anlamalı ve iç mekanı tasarlamak için mimarlarla yakın çalışmalıdır. İç tasarım projesini yürüten uzman, inşaat alanında iyi bir deneyime sahip olmalıdır.

İç dekorasyon veya dekorasyon ise mekanın güzel veya modaya uygun şeylerle döşenmesidir. İşlevselliği içinde çalışırken stil ilhamını, renk şemasını, kullanılan aksesuarların dokusunu dikkate alır.

Örneğin, iç mimar, mobilyaların yerleşimini değiştirmenizi önerebilir. Başka bir deyişle, dekoratörlerin tasarım sürecinde elleri serbesttir.

SMY TASARIM bir ev geliştirme uzmanıdır. İç mimar, dekoratör ve tasarımcıları yansıtır.